Cargonizer Nedir ?

Cargonizer, aracınızın içinde yada bagajınızdaki eşyalarınızı güvenle taşımanız için tasarlanan bir üründür. Alışverişlerinizde kullanabilirsiniz, valizlerinizi sabitleyebilirsiniz ya da eşyalarınızın devrilmesini, içindekilerin dökülmesini önleyebilirsiniz ve bunun gibi daha pek çok şey. Cargonizer'inizi ergonomik tutamaklarından kavrayarak aracınızın halısına hafif bir baskı ile kolayca yapıştırabilirsiniz. Cargonizer taban kısmında bulunan 'Geliştirilmiş Hook Strip' sayesinde aracınızın halısına sağlamca yapışacaktır. Pozisyonunu değiştirmek istediğinizde ise Cargonizer'i ergonomik tutamaklarından kavrayarak yukarı yönde hafif dikey güç ile kolayca yerinden sökebilirsiniz. Dikine kolayca yerinden çıkartılabilen Cargonizer yanal güçlere ise oldukça dayanıklıdır ve uygun konumlandırıldığında sert virajlarda bile ürünlerinizi koruyacak ve devrilmelerini önleyecektir. Ürünümüz Cargonizer ve Cargonizer Mini olmak üzere 2 ayrı ebattadır.

Cargonizer Halıya Nasıl Yapışır ?

Cargonizer'i taban kısmında bulunan extra güçlü 'Geliştirilmiş Hook Strip' sayesinde aracınızın halısına sağlamca yapıştırabilirsiniz. Pozisyonunu değiştirmek istediğinizde hafif dikey güç uygulayarak kolayca yerinden sökebilirsiniz. Dikine kolayca yerinden çıkartılabilen Cargonizer yanal güçlere ise oldukça dayanıklıdır. Özel yapışkan şeritler uzun ömürlüdür ve binlerce kez sökülüp takılabilir.

Cargonizer'i Ne İçin Kullanabilirim ?

Cargonizer'i modüler tasarımı sayesinde hemen her türlü eşyanızı aracınızın halıflex kaplı alanlarına sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Cargonizer'in Özellikleri Nelerdir ?

Cargonizer'in taban kısmında bulunan geliştirilmiş hook strip, ürünün hemen her türlü halıflex malzemeye güçlü bir şekilde yapışmasını sağlar. Cargonizer ergonomiktir, parmaklarınızın formunda tasarlanmış tutamakları sayesinde ürünü kolay ve hızlı olarak kavrayarak yerinden sökebilirsiniz. Cargonizer modülerdir, birden fazla Cargonizer kullanarak aracınızın bagajında kendi alanınızı oluşturabilir ve her türlü eşyanızı güvenceye alabilirsiniz. Cargonizer güçlendirilmiş plastik malzemeden üretilmiştir. Cargonizer aksesuarları olan Kemer ve Lastik Bant size boya kutuları, şişe gibi pozisyonlaması zor eşyalarınızı sabitlemede yardımcı olacaktır.

Cargonizer Ne Büyüklüktedir ?

Cargonizer 465 x 195 x 145 ebatlarındadır.
Cargonizer Mini 115 x 195 x 145 ebatlarındadır.

Cargonizer Ne Kadar Güçlüdür ?

Cargonizer 160 kg!a kadar ağırlığı sabit tutabilir.
Cargonizer Mini 50 kg'a kadar ağırlığı sabit tutabilir.

Cargonizer Hangi Malzemeden Yapılmıştır ?

Cargonizer güçlendirilmiş, UV dayanımı arttırılmış, uzun süre dayanabilen ve geri dönüşrürülebilir Polipropilen malzemeden üretilmektedir.

Cargonizer'i Temizleyebilir Miyim ?

Evet. Cargonizer leke tutmaz malzemeden üretilmiştir. Üzerinde oluşan toz veya kirleri bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Cargonizer'i Nerelerde Kullanmamalıyım ?

Cargonizer'inizi çok ağır ve pahalı eşyalarınızı sabitlemek için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Ayrıca evcil hayvanlarınızı yada herhangi bir canlıyı sabitlemek için de Cargonizer kullanmayınız.
Cargonizer oyuncak değildir. 3 yaş ve altı çocuklara verilmemelidir.

Eğer Cargonizer Halıma Yapışmıyorsa Ne Yapmalıyım ?

Cargonizer eğer halınıza yapışmıyorsa muhtemelen Velour tip kadife lifli halınız var demektir. Cargonizer geliştirilmiş hook strip (cırt cırt) kullanarak halınıza yapışır. Bu sistem kancalı ve yuvarlak ilmikli iki karşıt ürünün birbirine kenetlenmesidir. Halılaların büyük çoğunluğu hook strip tipi ilmiğe sahiptir. Ancak bazı halılar kısa iplikli teknikle üretilir ve bu durumda Cargonizer halıya yeterince güçlü yapışamayacaktır. Eğer bu durumla karşılaştıysanız ürünün yapışan kısmının arkasındaki düzlüğe bazı ürünlerinizi kayışlar yardımı ile sabitleyerek ekstra ağırlık elde edebilirsiniz. Böylece Cargonizer halı üzerindeki pozisyonunu koruyacaktır. Ayrıca bir parça halı kestirip tabana yerleştirmekte bir çözüm olabilir. Bu durumda Cargonizer'i sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Cargonizer'i Halısız Yüzeylerde Kullanabilir Miyim ?

Hayır, fakat yukarıdaki açıklamada belirtildiği gibi istediğiniz yüzeye halı kestirip yerleştirerek Cargonizer'i mükemmel bir şekilde pozisyonlayabilirsiniz.

Cargonizer Evimdeki Halılarıma Yapışır Mı ?

Cargonizer hemen bütün halılara aynı performans ile yapışır. Ürünü evinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Bununla beraber bazı kısa tüylü halılar Cargonizer'in ihtiyaç duyduğu kenetlenmeyi sağlamayabilir.

Cargonizer'i evinizdeki eşyaların sağa sola saçılmasını önlemek için yada çocuklarınızın oyuncaklarını bir alana toplamak için kullanabilirsiniz. Veya rüzgarlı bir günce kapının çarpmasını önlemek için.

Cargonizer Başka Nerelerde Kullanılabilir ?

Karavanınızda, yatınızda yada herhangi bir ürünü sabitlemek istediğiniz Cargonizer'in yapışabileceği diğer alanlarda.

Cargonizer Suya Dayanıklı Mı ?

Evet. Botunuzda yada yatınızda güvenle kullanabilirsiniz. Tabi eğer yapıştırabileceğiniz bir parça halınız varsa.

Eğer Bu Bölümde Soruma Cevap Bulamazsam ?

Sorunuzu [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Memnuniyetle yanıtlayacağız.