HAKKIMIZDA

hk.jpg
1986 yılında kurulan firmamız endüstrinin çeşitli alanlarına plastik ürünler tasarlayıp üreterek hizmet vermektedir. Çevremizdeki dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirme bilinci ile tasarım perspektifini geliştirmek ve yeni ürünler sunmak temel vizyonumuzdur. Çevremizde tespit ettiğimiz, bizzat yaşayarak tecrübe ettiğimiz küçük problemleri çözerek hayatı daha kolay, daha pratik ve daha hızlı hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu şekilde kendimize ayırdığımız süreyi daha kaliteli hale getirebiliriz. Bu merkezden hareket ile bize onlarca küçük problem olarak geri dönen bagajlarımızdaki düzensizliği küçük ama verimli bir çözüm olan cargonizer ile çözmeyi amaçladık.


NASIL BAŞLADI ?

Araç sahibi hemen herkes gibi bagajlarımızda bir şey taşımanın zorluğunu tekrar tekrar tecrübe ederken bu konuya bireysel seviyede kısacası kendimiz için bir çözüm üretmek istedik. İnternet üzerindeki kişisel araştırmalarımız sonrası çok sınırlı sayıda ürüne rastladık ve bu ürünlerin fiyat, tasarım yada ulaşılabilirlik olarak beklentileri karşılamaktan uzak olduğunu gördük. Bagajlarımızı organize etmek için kullanacağımız ürünün pratik, taşınabilir, uygun maliyetli ve kolayca sökülüp tekrar tekrar hızlıca sabitlenebilen yapıda olması gerektiğini düşündük ve bu düşünceler ve tespitler bir üretim fikri haline dönüşerek tasarım aşamasına geçildi.

BUGÜN HANGİ AŞAMADAYIZ ?

Tasarım ve prototipler sonrası ortaya çıkan sonuç bizleri oldukça tatmin edince ürünü gerçekleştirmeye ve insanların kullanımına sunmaya karar verdik. Bugün ise herşeyi bitirmiş olmanın verdiği heyecan ile ürünümüzü kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırız.

GELECEK PLANLARIMIZ

İnsanlarımızın bazı küçük sorunlarına çözüm getirmeyi amaçladığımız Cargonizer'i bir an önce onlara ulaştırmak ilk hedefimiz. Sonraki aşamada markamızı daha tanınır hale getirmeyi ve ürünü uluslararası pazarlara sunmayı hedefliyoruz.

3_boyutlu.jpg
2_boyutlu.jpg
1_boyutlu.jpg